MRH, Monitoring Rynku Hotelarskiego

Nowe funkcjonalności w programie Monitoring Rynku Hotelarskiego

06.09.2012
Informujemy, że od września br. w programie Monitoring Rynku Hotelarskiego są nowe funkcjonalności, będące efektem konsultacji z użytkownikami systemu – ich uwag i próśb.
Dane zestawione są w okresach tygodniowych, miesięcznych, sześciotygodniowych, co pozwala na szerszą analizę danych.
                                                                    

RAPORT SZEŚCIOTYGODNIOWY
Zestawienia danych o obiektach biorących udział w programie MRH dostępne są teraz również w formie raportów sześciotygodniowych. Aktualny raport można pobrać w pliku Excela na stronie PODSUMOWANIE.

DWUJĘZYCZNE RAPORTY DOSTARCZANE E-MAILEM
Raporty sześciotygodniowe dostępne są teraz zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Ponadto, od 12.09.2012 r., raporty będą generowane automatycznie i codziennie wysyłane pod adresy e-mail administratorów danych poszczególnych obiektów. Administratorzy są jednocześnie zobowiązani do bieżącego aktualizowania danych o swoich obiektach. Jeśli takie dane nie będą wprowadzane do programu w okresie dłuższym niż 7 dni, system wstrzyma automatyczną wysyłkę raportów.

FILTROWANIE DANYCH
Raporty mogą być obecnie generowane z uwzględnieniem dodatkowych filtrów: województwo, miasto, kategoria obiektu, typu konta PRO. Aby stworzyć raport z użyciem nowych filtrów, wystarczy wybrać sekcję RAPORTY.

PORÓWNANIE Z DANYMI HISTORYCZNYMI
Aby porównać wyniki danego obiektu z bieżącego i minionego roku, wystarczy teraz na stronie TWOJE DANE wybrać opcję Zaimportuj dane i postępować zgodnie z instrukcją na stronie.

Wierzymy, iż nowe funkcje programu MRH będą sprzyjać poprawie efektywności w posługiwaniu się tym innowacyjnym narzędziem. Zadowolenie Użytkowników MRH jest dla nas priorytetem. Prosimy o Państwa opinie.

info@hospitality.pl
Formularz kontaktowy

Logowanie dla Klientów

Nie pamiętam hasła
Dołącz do programu!